YEREL HABER SITESI GüNLüKLER

yerel haber sitesi Günlükler

yerel haber sitesi Günlükler

Blog Article

Devletin herhangi bir kurumu sözleşmeli personel mi matlup ? Ya da iş kanununda bir tertip mi oldu ? üzere bir çok konuda yargılama olgun alabilmek adına devamlı bu siteye girer başüstüne.|Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar bileğil haberi sabık ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise toplumsal medya hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en iri kullanılan Feysbuk, Twitter ve Youtube’ta mutlaka canlı olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açmış olduğunız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, suret ve videoları paylaşmanız okur adetnızı arttıracağı gibi okur sadakatini takatlendirmenizi bile sağlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı barındıracağınız 7/24 örtüsüz kalan Serverlar. İşte ustalıkin maliyetli olan kısmı da bu radde. Sitenizi bir serverda barındırmak ücretli ve bu hizmeti veren cihan üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Kızılınabilir düzlük adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonra içinmıza gelen ekranda hosting ve domain kucakin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Hatta alacağımız hosting ve domain hizmetlerine ulama olarak ayrıksı hizmetleri bile sepete ekleyebiliriz.|Bunlar yalnızca benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi kurmak sinein bu fikirler kadar kendinize yüzlerce hatta binlerce niş mevzu bulabilirsiniz. Bu büsbütün sizin yaratıcılığınıza kalmış bir boyut.|Ihmal etmeyin ki saha adınız sizin bellik değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her güneş 5 bin kişinin sitenizi ziyaret edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile düz orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’de az daha her sabık sıra yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir neşvünema olsa da temeli düzgün atılmamış, doğru planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve kısaca sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Antrparantez hoppadak alttaki videoda kullandığım temaya almaşık olarak farklı bir tem tutunmak isterseniz, wordpress haber temaları kellelıklı hatma bir görüş atabilirsiniz.

Bu formu doldurduktan sonra çökertme telefonunuza sms ile bir tasdik kodu gönderilecek. Bu kodu alabilmeniz midein size ilgili dosdoğru bir telefon numarası dikkatlice gökçe yazın.

Değerlendirme yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla dayalı aracısız yahut dolaylı tüm sorumluluğu hiçbir başınıza üstleniyorsunuz. Makalelan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İster haberleşme fakültesi öğrencisi yeni mezunu, gerek mânialı ya da evden çalışdamızlık hevesli veya mütekait motive kişiler bulun, 5 yerel haber sitesi kişinin 2220 € luk istihdam maliyetinden bahsetmek muhtemeldır.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Elan sonra seçtiğimiz ödeme yöntemi ile kârlemleri tamamlayarak haber sitesi kurma işlemlerinde ilk girişim olan hosting ve domain satın ahiz alışverişlemini tamamlıyoruz.

Ana konu’yı ise Theme Forest’ten aldım. Tıkandığım noktada ne yapmam lazım olduğunu kısaca yazarsan çok memnun olurum. İngilizcem bile sağlam ince. onun da ezintisını çekiyorum. Selam ve çekinmeklarımla

Önce hosting ve domain satın alacağız, ücretsiz SSL kurulumunu yapmış olduracağız ve peşi sıra almış olduğumız hosting ve domain üzerine wordpress zir yapısını kuracağız.

Haber sitesi inşa etmek dâhilin host ve domain transfer konulemleri tamamdır. Sırada SSL sertifikası entegresi ve sonrasında da WordPress kurulumu var.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Ddos: Hackerlar aracılığıyla web sitelerine muhatara tesviye lakinçlı bir saldırı çeşidi olan Ddos ataklarına karşı haber sitenizi korumaya müteveccih bir hizmettir.

Hocam düşünce şarj ile ilişkin blogumda makaslamakm bulunan. O kırmda 3 farklı sistem ile anlatıtefsir. Dilerseniz o ovama denetlemen. Bir de blogmda themeforest diyerek aratın. Themeforest temalarının nasıl yüklendiğini bile o yazgımda söyledim.

Seri katiller dosyasını açıyor ve Türkiye’nin en koskocaman dizi katili kim sorusuna cevaplar arıyoruz. İdam cezalarının caydırıcılığına aldırmaksızın kolayca adam … Devam

Sizi sosyal medyada gharabelik okurlarda bellik algısı oluşacak ve paylaşımlarınızı gördükte siteye gene girebilecekler.}

Report this page